Ben kimim?

İnsan ne diye kendinden bahseder ki değil mi? Ama şimdi kimdir bu yazan bu yazıları.. kimdir ülen bu çizimleri yapan diyebilir insan. Neden mi böyle diyorum, çünkü babam gelmiş ve sağolsun bloguma yorum yazmış ama yorum da şöyle demiş "eğer sen benim oğlum ferhatsan başarılarının devamını.." demiş... hımm! dedim ülen babam bile beni tanıyamamışsa tanımayan insan beni nasıl tanıyacak değil mi.. Ben kimim mi? elbette tabi bu kimisinin ilgisini çekmez... ama olsun biz yazalım... yazayım yani bakalım..

Ben deniz Ferhat Vural Sezgin. İzmir' de dünyaya gelmiş ve oksijeneni fazla gelen havanın verdiği acıyla cıngar çıkartırcasına ağlamışım. Hemşirenin birisinin üzerine iki defa işemişim. Annemin yalancısıyım. elbette ben de sizler gibi tanrı kuluyum... ne sizden üstün.. ne de sizden aşağıyım..

Yapabildiğim en iyi hatta tek şey çizebilmek ve boş boş konuşmak... bu ikisini birleştirdiğim yer ise işte bu blog... neden blog yazıyorum sorusunun cevabı budur.. aslında bilgisayardan da iyi anlarım.. ama artık fazla takip etmiyorum.. ama yine iyiyim orta derecede iyi kullanıcı.. ingilizce konuşabilme seviyesi az.. yazabilme seviyesi orta ki okuyamayan insan nasıl yazabilir orta derecede değil mi.. hele ki ingilizce bilgim çok iyi desem.. yok ya o da orta ile az arası..

aslında benim bir blogum daha var başka bir hesaptan ama ona deneme amaçlı yapmıştım.. bakalım nasıl olacak diye.. kaptırıp yazılar bile koymuştum.. fakat bu ben kimim sayfası yine de istediğim gibi olmadı... neyse

hobilerim arasında.. kumdan kale yapmak.. çiçek toplamak... birazcık gitar çalmak.. müzik dinlemek ve bir de üstüne müzik söylemek ama şarkılarla hiç işim olmamak...  süper kahramanım burhan altintop gibi cirit atmak golf oynamak... tütün sarmak.. tütün içmek.. ama çiğnememek.. sadece ağzıma kaçınca yutmak zorunda kalmak...

sevdiklerim arasında... müzik dinlemek ki hakkatten hobi değildir ki müzik dinlemek hatta ihtiyaçtır.. kola içmek sakız çiğnemek.. tütün içmek (bak yine.. )... her cümleden sonra üç nokta koymak ... uzay ve teknolojiyle ilgili herşeyi izlemek ve okumak... uzay belgeseli yok uzay fotoları.. uzay simülasyon oyunları... çok şahane programlar uzay simülasyonu ile ilgili onları kurcalamak... bir de blog yazmak... her ekmek arası şeyin içine ketçap mayonez koymak... film izlemek... rol kesmek :D ...ve daha nicesi..

aslında böyle milletin "hakkımda" sayfasına baktığım da.. işte ben şu üniversiteden mezun oldum ve doktaramı amerikada zıçtım.. hobilerim arasında bitki böcekleri incelemek.. doğa fotoları çekmek.. aya gidip taş toplamak... felan görüyorum.. bi de benimkine bakın.. içler acısı gibi :)


benzer yazılar

Related Posts with Thumbnails